RD 6+kk, 160 m2, Masečín 120

Masečín 120

K prodeji

Popis

Nabízíme exkluzivně k prodeji luxusní vilu v Masečíně, nacházející se v nádherné přírodě a zároveň s dobrou dostupností do Prahy. Vila byla postavena v roce 2023. Majitele, kteří vlastní stavební firmu, si vilu stavěli sami pro sebe z těch nejlepších materiálů a s tou největší důsledností. Dům disponuje šesti pokoji. Čistá podlahová plocha domu je 160 m2. V suterénu se nachází jeden ze dvou obývacích pokojů, který má vlastní kuchyňský kout a výstup přímo na překrásnou zahradu, která je lemována vysokými stromy. Tento pokoj by se dal využít jako skvělá relaxační místnost. Na zahradu z něj vedou tři schody z bytelného masivního dřeva. Zároveň se v suterénu nachází i technická místnost. Ve fotogalerii vidíte aktuální stav místnosti, na vyžádání vám rádi zašleme vizualizaci od architekta, kterou lze jednoduše realizovat. V přízemí se nachází hlavní obývací pokoj s pěkným designovým krbem a kuchyňskou linkou. Tento obývací pokoj byl navržen jedním z předních českých architektů. Dále se v přízemí nachází neprůchozí pokoj, který může sloužit jako pokoj pro návštěvu apod. Naleznete zde rovněž i koupelnu s vanou a WC. Do 1. patra vedou krásné dřevěné schody z dřevěného masivu. V prostoru mezi schody visí krásné designové světlo. Dominantou celého domu je velká ložnice s nádherným výhledem do panenské přírody a na vysoké jehličnaté stromy. Podél ložnice vede zespoda komín, takže je zde možné udělat další krb a přidat tím na útulnosti celého pokoje. Dále ve druhém patře naleznete dva neprůchozí pokoje (pracovna a pokoj pro děti) a také koupelnu se sprchovým koutem a WC. Celý dům je řešen velmi zajímavým dřevěným designem a na spoustě místech je použité kvalitní masivní dřevo.

Dům je vytápěný tepelným čerpadlem (vzduch-voda), které zajišťuje i ohřev teplé vody v bojleru. Po celém domě je udělané podlahové topení. V současné domě je odpad řešen pomocí jímky, která se nachází na zahradě, ale v nejbližší bude k pozemku přivedena veřejná kanalizace, na kterou bude nutné se napojit. Zdrojem vody je vlastní vrt na zahradě o hloubce 63 m, voda je velmi kvalitní a čistá. Na zahradě rovněž nalezneme i nádrž na dešťovou vodu.

Vedle vily je postaven další domek o velikosti garsonky, do kterého je přivedena voda, kanalizace i elektřina. V malém domku je udělám kuchyňský kout, koupelna a WC. V přední části je udělána veranda z masívu. Kolem domu se nacházejí celkem tři verandy.

Celá zahrada o velikosti 807 m2 je velmi poctivě a kvalitně upravena. Je zde vybudována jedna kaskáda z gobelínu. Pod kaskádou je plánovaný bazén, ke kterému je udělána veškerá příprava. Kvalitní trávník byl přivezen a momentálně prochází regenerací po zimě. Na zahradě je vybudovaná relaxační zóna s venkovním krbem pro grilování a odpočinek. Celý pozemek ohraničuje zajímavý a kvalitní plot s betonovými a dřevěnými prvky. K vjezdu složí brána s elektrickým pohonem na dálkové ovládání. Dům se nachází v krásném lese a zároveň k němu vede kvalitní asfaltová komunikace s minimálním provozem. Místo je neobyčejně klidné a s kouzelným nádechem. V okolí je velmi rozmanitá flóra a fauna.

Masečín je malá obec nacházející se v okrese Praha-západ, nedaleko obce Davle. Leží v malebné krajině podél řeky Vltavy a je obklopena lesy a kopci. V obci najdete i několik menších obchodů a restaurací. Masečín je oblíbeným místem pro turisty, kteří sem přicházejí kvůli krásné přírodě a možnosti aktivního odpočinku, například turistice, cykloturistice či rybaření. Do Davle se autem dostanete  cca 7 minut a do Prahy cca za 25 minut.

Galerie

Mapa

Cena

20 890 000 Kč

Zaujala vás nemovitost?

Napište nám a my se vám co nejdříve ozveme.

Jméno*
Příjmení*
Společnost*
Telefon*
E-mail*
Přiložte soubor
Maximum file size: 5 MB
Vaše zpráva*

Zavolejte nám

Vyplňte kontaktní formulář

Brzy se vám ozveme